flaga angliiflaga anglii
 
tytan team - static
 
 
STRONA GŁÓWNA
STOWARZYSZENIE
NASI TRENERZY
NASI ZAWODNICY
REKORDY
WPA
CERTYFIKATY
NASZE ZAWODY I GOŚCIE
KALENDARZ IMPREZ
GALERIA
HISTORIA
KONTAKT
PRESS ROOM
SPONSORZY I PARTNERZY
 

NASZE ZAWODY:

Zawody rok 2015

14 03 2015 - GRAND PRIX POLSKI WPA RAW I EQ
14 03 2015 - VIII MISTRZOSTWA TYTANA
14 03 2015 - VII MISTRZOSTWA KOBIET W WL
14 03 2015 - VI ZAWODY PIERWSZY KROK W WL
13 03 2015 - INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻY DO 19 LAT W WL

Zawody rok 2014

13 12 2014 - NOC TYTANÓW 2
13 12 2014 - IV PUCHAR TYTANA
13 12 2014 - V ZAWODY PIERWSZY KROK W WYCISKANIU
13 12 2014 - MIĘDZYNARODOWY PUCHAR WPA RAW
12 12 2014 - MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ W WL MŁODZIEŻY DO 19 LAT
24 05 2014 - THE TEST - VII MISTRZOSTWA TYTANA
24 05 2014 - V INTEGRACYJNE MISTRZOSTWA W WYCISKANIU
24 05 2014 - VI ZAWODY W WYCISKANIU 100 KG NA ILOŚĆ RAZY
24 05 2014 - VI ZAWODY KOBIET W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC
24 05 2014 - IV ZAWODY PIERWSZY KROK W WYCISKANIU
24 05 2014 - I ZAWODY KOBIET W WYCISKANIU 50 KG NA ILOŚĆ POWTÓRZEŃ

Zawody rok 2013

Zawody rok 2012

Zawody rok 2011

NASZE ZAWODY I GOŚCIE

NASI GOŚCIE SPECJALNI
PUCHAR TYTANA (10.12.2011)
ROBERT WRZAWIŃSKI (WL,TS)
RAFAŁ ZIEMIAKOWSKI (WL, TS)

V MISTRZOSTWA TYTANA (02.06.2012)
ANDRZEJ MASZEWSKI (KULTURYSTYKA)

II PUCHAR TYTANA (26.01.2013)
MIROSŁAW ORŁOWSKI (WL, TS)
PATRYK SZYPUŁA (WL)
PIOTR WOJCIECHOWSKI (WL)
SYLWIA JUŚKIEWICZ (MMA)

VI MISTRZOSTWA TYTANA (08.06.2013)
MARCIN LAŚKIEWICZ (WL, TS)
ANITA ILSKA (KULTURYSTYKA)


III PUCHAR TYTANA / NOC TYTANÓW (14.12.2013)
DAMIAN PÓŁTORAK (KULTURYSTYKA)
ADAM ŻUCHOWSKI (STRONG MAN)
MICHAŁ KOPACKI (STRONG MAN)

VII MISTRZOSTWA TYTANA (24.05.2013)
EWA LUBERT (FITNESS)
TOMASZ LUBERT
GRZEGORZ PEKSA (STRONG MAN)
HONORATA KACZOROWSKA (WL, TS)
BETTINA RAZZOUKI-KORKIS (WL, TS)
SEBASTIAN NAJARIAN (WL, TS)
ARTUR REJEK (WL)

IV PUCHAR TYTANA / NOC TYTANÓW 2 (13.12.2014)
ARTUR STAŃCZAK (KULTURYSTYKA)
EWA LUBERT (FITNESS)
ROMAN EREMASCHVILI (WL)
MAŁGORZATA HAŁAS-KORALEWSKA (WL)
HONORATA KACZOROWSKA (WL, TS)
GRZEGORZ WAŁGA (WL)
MARIUSZ PALIŚWIAT (CIĘŻARY)
ALEKSANDER SCHERBAKOW (WL)

VIII MISTRZOSTWA TYTANA (14.03.2015)
MICHAŁ KRAJEWSKI (KULTURYSTYKA)
MACIEJ GŁODEK (KULTURYSTYKA)
ROBERT NEMŚ (STRONG MAN)
MARTA GÓRKA WOJTOWICZ (FITNESS)