flaga angliiflaga anglii
 
tytan team - static
 
 
STRONA GŁÓWNA
STOWARZYSZENIE
NASI TRENERZY
NASI ZAWODNICY
REKORDY
WPA
CERTYFIKATY
NASZE ZAWODY I GOŚCIE
KALENDARZ IMPREZ
GALERIA
HISTORIA
KONTAKT
PRESS ROOM
SPONSORZY I PARTNERZY
 

ZAWODY:

26 01 2013 - II Puchar Tytana

II PUCHAR TYTANA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC
ORAZ
PIERWSZY KROK W WYCISKANIU LEŻĄC

ŁÓDŹ 26 - 01 - 2013

REGULAMIN

1. Cel :
- propagowanie zdrowego stylu życia
- propagowanie sportów siłowych i Bench Press - wyciskania sztangi leżąc w województwie łódzkim
- aktywne spędzanie wolnego czasu
- integracja młodzieży trudnej i niedostosowanej społecznie
- zainteresowanie nowych osób zawodami i startami w wyciskaniu leżąc
- rozwijanie zainteresowań wśród najstarszych zawodników, weteranów I, II i III grupy czyli osób po 40, 50 i 60 roku życia.

2. Termin i miejsce:
26.01.2013 Łódź
Pałac Młodzieży ul. Wyszyńskiego 86

3. Imprezy towarzyszące:
- "Pierwszy krok w wyciskaniu leżąc"
- Turniej wyciskania sztangi o wadze 100 kg na ilość powtórzeń
- Turniej wyciskania odważnika 25 kg na ilość powtórzeń

4. Dodatkowe atrakcje:
- pokazy sekcji judo
- pokazy sekcji fitness
- pokaz Pole Dance ( nie potwierdzone)
- gość specjalny (niespodzianka)

5. Warunki uczestnictwa:
- zgłoszenie z podaniem imienia i nazwiska oraz datą urodzenia i kategorią wagową do dnia 18 stycznia 2013 na titantomek@op.pl
- strój sportowy, dozwolone pasy, ochraniacze na łokcie i nadgarstki
- wpisowe 20 zł od seniorów i weteranów, juniorzy startują bez opłat ( wyjątek stanowią juniorzy którzy chcą być klasyfikowani także w kategorii seniorów)

6. Kategorie wagowe
- kategorie wagowe do 59 kg, do 66 kg, do 74 kg, do 83kg, do 93 kg, do 105 kg, do 115 kg, do 125 kg i +125 kg

- kategorie wiekowe
*do 18 lat młodzicy,
*do 21 lat juniorzy młodsi,
*do 23 lat juniorzy starsi,
*do 40 lat seniorzy
*od 40 do 50 lat weterani gr I,
*od 50 do 60 lat weterani gr II,
*od 60 do 70 lat weterani gr III

- kategoria open wg formuły Wilksa
- kategoria kobiet open wg formuły Wilksa
- PIERWSZY KROK open wg formuły Wilksa
- wyciskanie 100 kg na ilość powtórzeń w kategoriach wiekowych junior, senior, weteran bez podziału na kategorie wagowe
- wyciskanie odważnika 25 kg na ilość powtórzeń w kategoriach wiekowych junior, senior, weteran bez podziału na kategorie wagowe

7. Zasady zaliczenia boju
- zawodnik zdejmuje sztangę ze stojaków
- ruch opuszczania sztangi zawodnik rozpoczyna z wyprostowanych ramion w stawach łokciowych na komendę sędziego głównego - START
- zawodnik kończy wyciskanie sztangi w wyprostowanych stawach łokciowych
- odkłada na stojak po komendzie sędziego - STOJAK
- sztanga musi mieć wyraźny kontakt z klatką piersiową w ruchu płynnym (nie będzie wymagane zatrzymanie na klatce)
- każdy zawodnik ma trzy próby plus czwartą w przypadku bicia rekordu klubowego

8. Nagrody:
- pierwsza nagroda 200 złotych
- wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy
- puchar za pierwsze miejsce w kategoriach wagowych
- puchary za pierwsze trzy miejsca open
- puchar za pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej
- puchary w klasyfikacji drużynowej placówek wychowawczych (ekipy po 3 wychowanków, liczba ekip nielimitowana)
- dyplomy w klasyfikacji drużynowej juniorów, seniorów i weteranów

9. Komisja sędziowska
- komisję sędziowską powołuje organizator

10. Sponsorzy:
- SIS AUTO TYTAN TEAM
- PAŁAC MŁODZIEŻY
- MOS 3

11. Postanowienia końcowe:
- wszystkie sprawy sporne rozstrzyga organizator
- wszyscy uczestnicy biorący udział startują na własną odpowiedzialność i nie będą winić żadnych roszczeń w stosunku do organizatora w razie zaistnienia zdarzeń losowych podczas trwania imprezy
- zaakceptowanie regulaminu upoważnia do startu w zawodach

Wyniki:

Juniorzy, klasyfikacja ogólna
MIEJSCE Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Waga Podejścia  Wynik   Wilks PKT
ciała 1 2 3 4 Wsp Wilksa
  Kategoria 59                      
1 Patryk Cerzniewski Nowa W1 Junior (18) 54 72,5 75 -77,5   75 0,9439 70,7925
2 Kamil Kleiba Nowa W2 Junior (18) 51 65 70 -72,5   70 1,0016 70,112  
3 Bartłomiej Gładkiewicz PŁ E Junior (21) 50,3 50 55 60   60 1,0166 60,996  
4 Adrian Bizior MOS 3 Junior (18) 54,1 55 57,5 60   60 0,9421 56,526  
5 Tomasz Siewierski MOS 2 Junior (18) 55 -55 55 57,5   57,5 0,9267 53,2853  
6 Krzysztof Różycki MOS 3 Junior (18) 54,2 -50 50 55   55 0,9404 51,722  
7 Michał Rybka MOS 3 Junior (18) 51,3 45 47,5 -50   47,5 0,9954 47,2815  
8 Przemysław Kałużny MOS Junior (18) 51 40 45 -47,5   45 1,0016 45,072  
 
  Kategoria 66                       
1 Michał Rudnicki Koluszki Junior (23) 64 100 110 -115   110 0,8057 88,627  
2 Sebastian Adamczyk Nowa W1 Junior (18) 64 92,5 97,5 100 102,5 102,5 0,8057 82,5843  
3 Adam Oraczewski Tytan Junior (21) 66 92,5 100 105   105 0,7852 82,446  
4 Piotr Sukiennik Tytan Junior (18) 64 95 100 -102,5 -102,5 100 0,8057 80,57  
5 Kacper Patrolski MDK TM Junior (18) 59 85 92,5 97,5   97,5 0,8662 84,4545  
6 Kamil Buchalski PŁ E Junior (23) 65,9 85 92,5 -97,5   92,5 0,7862 72,7235  
7 Sebastian Kwaskowicz MOS 3 Junior (18) 64,1 70 75 80   80 0,8046 64,368  
8 Krzysztof Wroński Opoczno Junior (18) 62,1 70 75 -77,5   75 0,827 62,025  
9 Piotr Sonnenberg Nowa W2 Junior (18) 62 65 70 72,5   72,5 0,8281 60,0373  
10 Kamil Szymański MOS 2 Junior (18) 65 40 45 -50   45 0,7952 35,784  
 
  Kategoria 74                       
1 Kacper Bielecki PŁ A Junior (23) 73,1 140 150 155   155 0,7256 112,468  
2 Piotr Stanecki PŁ A Junior (23) 74 135 140 145   145 0,7193 104,299  
3 Bartosz Lewiński PŁ A Junior (23) 73,5 120 130 -135   130 0,7228 93,964  
4 Rafał Gruszecki PŁ B Junior (23) 73,8 115 120 125   125 0,7207 90,0875  
5 Paweł Janus PŁ B Junior (21) 73,9 110 115 -117,5   115 0,72 82,8  
6 Marcin Wolański MOW 1 Junior (18) 74 95 100 102,5   102,5 0,7193 73,7283  
7 Rafał Tomaszewski PŁ E Junior (21) 73,8 90 -95 -95   90 0,7207 64,863  
8 Andrzej Rej Nowa W2 Junior (18) 68 75 80 -85   80 0,7665 61,32  
9 Patryk Cerfas Centrum Junior (18) 71,2 -60 60 65   65 0,7398 48,087  
 
  Kategoria 83                       
1 Mateusz Lewandowicz Tytan Junior (23) 82,9 180 190 200   200 0,668 133,6  
2 Oraczewski Rafał Tytan Junior (21) 74,1 120 125 132,5   132,5 0,7186 95,2145  
3 Robert Jasion Body Line Junior (23) 81,2 135 -140 140   140 0,6764 94,696  
4 Maciej Bąk PŁ C Junior (23) 82,4 130 135 140   140 0,6704 93,856  
5 Sebastian Pawlak PŁ B Junior (23) 82,8 125 130 135   135 0,6685 90,2475  
6 Bogusław Kuciński Tytan Junior (21) 80,3 107,5 -112,5 112,5   112,5 0,6811 76,6238  
7 Mateusz Musiński PŁ D Junior (21) 82,1 90 95 -100   95 0,6719 63,8305  
8 Michał Saja Opoczno Junior (18) 76,5 85 90 -92,5   90 0,7029 63,261  
9 Tomasz Miksa Nowa W1 Junior (18) 75 77,5 -82,5 82,5   82,5 0,7126 58,7895  
 
  Kategoria 93                       
1 Michał Gabrysiak Tytan Junior (23) 91 160 180 187,5 190 190 0,6349 120,631  
2 Damian Kielan MDK TM Junior (21) 92,5 130 -140 140   140 0,6298 88,172  
3 Rafał Sabanty Tytan Junior (21) 85,3 -120 120 -125   120 0,657 78,84  
4 Dawid Sęk MDK TM Junior (21) 87,7 110 120 -125   120 0,6471 77,652  
5 Przemysław Szadkowski PŁ D Junior (23) 92,5 100 -110 110   110 0,6298 69,278  
 
  Kategoria 105                       
1 Krzysztof Sadowski Tytan Junior (23) 96,2 -140 140 157,5   157,5 0,6186 97,4295  
2 Mateusz Szmyt   Tytan Junior (23) 96 140 155 -160   155 0,6191 95,9605  
3 Adrian Kotecki   Tytan Junior (21) 97,1 125 130 -135   130 0,6161 80,093  
4 Bartosz Lisiak Junior (23) 99,1 110 117,5 125   125 0,6108 76,35  
5 Łukasz Wróblewski   Centrum Junior (18) 98,7 100 105 -110 105 0,6118 64,239  

Juniorzy do 18 lat
MIEJSCE Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Waga Podejścia  Wynik   Wilks
ciała 1 2 3 4 Wsp Wilksa
1 Sebastian Adamczyk Nowa W1 Junior (18) 64 92,5 97,5 100 102,5 102,5 0,8057 82,5843
2 Piotr Sukiennik Tytan Junior (18) 64 95 100 -102,5 -102,5 100 0,8057 80,57
3 Kacper Patrolski MDK TM Junior (18) 63 85 92,5 97,5   97,5 0,8166 79,6185
4 Marcin Wolański MOW 1 Junior (18) 74 95 100 102,5   102,5 0,7193 73,7283
5 Patryk Cerzniewski Nowa W1 Junior (18) 54 72,5 75 -77,5   75 0,9439 70,7925
6 Kamil Kleiba Nowa W2 Junior (18) 51 65 70 -72,5   70 1,0016 70,112
7 Sebastian Kwaskowicz MOS 3 Junior (18) 64,1 70 75 80   80 0,8046 64,368
8 Łukasz Wróblewski   Centrum Junior (18) 98,7 100 105 -110   105 0,6118 64,239
9 Michał Saja Opoczno Junior (18) 76,5 85 90 -92,5   90 0,7029 63,261
10 Krzysztof Wroński Opoczno Junior (18) 62,1 70 75 -77,5   75 0,827 62,025
11 Andrzej Rej Nowa W2 Junior (18) 68 75 80 -85   80 0,7665 61,32
12 Bartłomiej Gładkiewicz PŁ E Junior (21) 50,3 50 55 60   60 1,0166 60,996
13 Piotr Sonnenberg Nowa W2 Junior (18) 62 65 70 72,5   72,5 0,8281 60,0373
14 Tomasz Miksa Nowa W1 Junior (18) 75 77,5 -82,5 82,5   82,5 0,7126 58,7895
15 Adrian Bizior MOS 3 Junior (18) 54,1 55 57,5 60   60 0,9421 56,526
16 Tomasz Siewierski MOS 2 Junior (18) 55 -55 55 57,5   57,5 0,9267 53,2853
17 Krzysztof Różycki MOS 3 Junior (18) 54,2 -50 50 55   55 0,9404 51,722
18 Patryk Cerfas Centrum Junior (18) 71,2 -60 60 65   65 0,7398 48,087
19 Michał Rybka MOS 3 Junior (18) 51,3 45 47,5 -50   47,5 0,9954 47,2815
20 Przemysław Kałużny MOS Junior (18) 51 40 45 -47,5   45 1,0016 45,072
21 Kamil Szymański MOS 2 Junior (18) 65 40 45 -50 45 0,7952 35,784

Juniorzy do 21 lat
MIEJSCE Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Waga Podejścia      Wilks
ciała 1 2 3 4 WYNIK  
  Wsp Wilksa
1 Bartłomiej Gładkiewicz PŁ E Junior (21) 50,3 50 55 60     60 1.01 60.99
2 Adam Oraczewski Tytan Junior (21) 66 92,5 100 105     105 0.7852 82.44
3 Paweł Janus PŁ B Junior (21) 73,9 110 115 -117,5   115 0.72 82.8
4 Bogusław Kuciński Tytan Junior (21) 80,3 107,5 -112,5 112,5   112,5 0,6811 76,6238
5 Mateusz Musiński PŁ D Junior (21) 82,1 90 95 -100   95 0,6719 63,8305
6 Rafał Sabanty Tytan Junior (21) 85,3 -120 120 -125   120 0,657 78,84
7 Dawid Sęk MDK TM Junior (21) 87.7 110 120 -125   120 0.6471 77.65
8 Damian Kielan MDK TM Junior (21) 92.5 130 -140 140     140 0.6298 88.17
9 Adrian Kotecki   Tytan Junior (21) 97,1 125 130 -135   130 0,6161 80,093
10 Oraczewski Rafał Tytan Junior (21) 74,1 120 125 132,5   132,5 0,7186 95,2145

Juniorzy do 23 lat
MIEJSCA Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Waga Podejścia  Wynik   Wilks
ciała 1 2 3 4 Wsp Wilksa
1 Kamil Buchalski PŁ E Junior (23) 65,9 80       80 0,7862 62,896
2 Filip Jóźwiakowski PŁ D Junior (23) 69,4 80       80 0,7544 60,352
3 Rafał Gruszecki PŁ B Junior (23) 73,8 110       110 0,7207 79,277
4 Kacper Bielecki PŁ A Junior (23) 73,1 140       140 0,7256 101,584
5 Bartosz Lewiński PŁ A Junior (23) 73,5 120       120 0,7228 86,736
6 Piotr Stankiewicz PŁ A Junior (23) 74,6 135       135 0,7152 96,552
7 Mateusz Lewandowski Tytan Junior (23) 82,9 180       180 0,668 120,24
8 Robert Jasion Body Line Junior (23) 81,2 135       135 0,6764 91,314
9 Sebastian Pawlak PŁ B Junior (23) 82,9 120       120 0,668 80,16
10 Mateusz Janeczek PŁ C Junior (23) 82,6 100       100 0,6694 66,94
11 Mateusz Adamowicz PŁ C Junior (23) 82,7 105       105 0,6689 70,2345
12 Maciej Bąk PŁ C Junior (23) 82,4 115       115 0,6704 77,096
13 Michał Gabrysiak Tytan Junior (23) 91.0 160       160 0.6349 120.63
14 Przemysław Szadkowski PŁ D Junior (23) 92,5 100       100 0,6298 62,98
15 Mateusz Szmyt   Tytan Junior (23) 96.0 140       140 0.6191 95.96
16 Michał Rudnicki Koluszki Junior (23) 64.0 100       100 0.8057 88.62
17 Bartosz Lisiak Junior (23) 99,1 120       120 0,6108 73,296

Kobiety
MIEJSCE Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Waga Podejścia  Wynik   Wilks
ciała 1 2 3 4 Wsp Wilksa`
1 Natalia Ferens MOS 1 Junior 18 63,00 60 -67,5 -67,5   60 0,8166 48,996
2 Anita Ilska Tytan Seniorka 64,40 57,5 -60 -60   57,5 0,8014 46,0805
3 Angelika Gorączkowska Nowa W Junior 18 54,00 45 -42,5 -47,5   45 0,9439 42,4755
4 Monika Rutkowska Gim 32 Junior 18 56,10 35 45 -50   45 0,9088 40,896
5 Adrianna Sypka Gim 32 Junior 18 50,30 30 40 -42,5   40 1,0166 40,664
6 Sylwia Juszkiewicz Tytan Junior 21 56,00 -50 40 -50   40 0,9103 36,412
7 A Zadykowicz Gim 32 Junior 18 52,20 35 -35 -42,5   35 0,9773 34,2055
8 Martyna Woźniak Gim 32 Junior 18 66,30 30 35 42,5   42,5 0,7823 33,2478
9 Natalia Konopka Gim 32 Junior 18 64,20 30 40 -42,5   40 0,8035 32,14
10 Dorota Krawczyk Gim 32 Junior 18 50,20 30 -35 -40 30 1,0188 30,564

Seniorzy
Lp. Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Waga Podejścia  Wynik Wilks open
ciała 1 2 3 4 miejsce
  Kategoria 59                    
1 Michał Szuczbiał Senior 58,8 115 120 125 130 130 0,8689 112,957 1
                       
                       
  Kategoria 66                     
1 Michał Różycki  Tytan Senior 66 140 145 150   150 0,7852 117,78 1
                       
  Kategoria 74                     
1 Dominik Skrzyński   Tytan Senior 73,2 120 125 130   130 0,7249 94,237 1
                       
  Kategoria 83                     
1 Robert Wrzawiński  Tytan Senior 82,9 185 195 202,5   202,5 0,668 135,27 1
2 Przemysław Boruc Giżycko Senior 81,5 160 -175 -177,5   160 0,6749 107,984 3
3 Kamil Łaszewski Body Line Senior 79,1 140 145 150   150 0,6876 103,14 4
4 Michał Musiński Senior 82,8 110 117,5 125   125 0,6685 83,5625 6
5 Jarosław Fabiszewski Płock Senior 78 162,5 167,5 175   175 0,6939 121,433 2
6 Igor Zuchwalski O Team Senior 80,2 120 125 130   130 0,6816 88,608 5
                       
                       
  Kategoria 93                     
1 Sebastian Laskowski Tytan Senior 91,1 110 115 -120   115 0,6345 72,9675 5
2 Rafał Stoliński   Tytan Senior 88,3 135 -140 -140   135 0,6447 87,0345 4
3 Łukasz Bryła Tytan Senior 90,3 80 92,5 -100   92,5 0,6373 58,9503 7
4 Daniel Białasiński   O Team Senior 90,6 100 105 -110   105 0,6363 66,8115 6
5 Patryk Szypuła Warszawa Senior 88,1 190 -200 -200   190 0,6455 122,645 1
6 Adrian Pacholec Płock Senior 90.0 135 142,5 145   145 0.6384 92.56 3
7 Rafał Komar Konstantynów Senior 90,5 -150 -160 160   160 0,6366 101,856 2
                       
  Kategoria 105                     
1 Wojciech Chlasta Senior 103,3 140 150 -155   150 0,6011 90,165 1
2 Tomasz Kowański   O Team Senior 103,1 100 110 115   115 0,6015 69,1725 2
                       
  Kategoria 115                     
1 Piotr Mroziński Tytan Senior 105,6 120 -125 -125   120 0,5964 71,568 4
2 Tomasz Wróblewski Tytan Senior 110,2 130 -150     130 0,5882 76,466 3
3 Piotr Wojciechowski Młochów Senior 109 210 220 -230   220 0,5902 129,844 1
4 Michał Tybora Senior 114,9 205 215 0   215 0,5812 124,958 2
5 Rafał Karpiński Tytan Senior 110,1 157,5 -160 160   160 0,5883 94,128 3
  Kategoria 125                     
1 Marcin Wawryków Brwinów Senior 116 175 185 190   190 0,5797 110,143 1
2 Kamil Grzelczak Tytan Senior 115,9 150 160 0   160 0,5799 92,784 2
                       
  Kategoria +125                     
1 Sebastian Wasilewski   Tytan Senior 125,2 130 -135 135   135 0,5697 76,9095 1

Weterani
MIEJSCE Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Waga Podejścia  Wynik   Wilks miejsce
ciała 1 2 3 4 Wsp Wilksa
  Kategoria 83                       
1 Tomasz Smykacz Tytan Weteran 82,7 145 -150 -150   145 0,6689 96,9905 2
2 Robert Półtorak Opoczno Weteran 81,1 95 100 -102,5   100 0,6769 67,69 3
3 Krzysztof Traczyk Brwinów Weteran 82,3 160 170 175   175 0,6709 117,408 1
II                        
1 Jarek Maciejewski   Tytan Wet (II) 82 80 90 100   100 0,6724 67,24 1
                         
                         
  Kategoria 105                      
1 Maciej Olczak   Tytan Weteran 95,2 150 -160 -170   150 0,6214 93,21 2
2 Borowiak Michał   Tytan Weteran 101,1 140 150 -152,5   150 0,606 90,9 3
3 Hovhannes Yazichan  Tytan Weteran 93,1 170 175 -180   175 0,6279 109,883 1
III                        
1 Jacek Buczyński Grom Wet  (III) 94,8 75 80 85   85 0,6226 52,921 1
IV                        
1 Mirosław Orłowski Grom Wet (IV) 94,7 140 145 0   145 0,6229 90,3205 1
                         
  Kategoria 115                       
1 Radosław Chmielecki Tytan Weteran 108,3 140 155 -160   155 0,5914 91,667 1
II                        
1 Wojciech Nitecki Brwinów Wet (II) 111 125 135 140   140 0,5869 82,166 2
2 Ryszard Wilczak Opoczno Wet (II) 105,1 125 135 142,5   142,5 0,5974 85,1295 1
  Kategoria 125                     
1 Adam Pietrzak   Tytan Weteran 117,6 120 130 135   135 0,5777 77,9895 2
2 Andrzej Kruczyński   Tytan Weteran 115,2 165 175 180   180 0,5808 104,544 1
                         
  Kategoria +125                       
1 Jerzy Kot Tytan Weteran 127,2 150 -155 -155   150 0,5679 85,185 1
2 Michał Zieleniewicz   Tytan Weteran 138,2 120 -127,5 127,5   127,5 0,5599 71,3873 2

Wyciskanie sztangi 100 kg na ilość
  imię i nazwisko klub kategoria wiekowa kategoria wagowa Powtórzenia miejsce miejsce open
1 Mateusz Lewandowski TYTAN JUNIOR 83 27 1 5
2 Oraczewski Rafał TYTAN JUNIOR 83 10 2 17
               
pzk Tomasz Andrzejczak TYTAN SENIOR 125 40 - ---
1 Tomasz Wróblewski TYTAN SENIOR 105 26 4 7
2 Robert Wrzawiński TYTAN SENIOR 83 34 2 3
3 Piotr Wojciechowski MŁOCHÓW SENIOR 115 40 1 1
4 Kamil Grzelczak TYTAN SENIOR 125 24 5 8
5 Bartłomiej Lewiński SENIOR   8 9 18
6 Kamil Łaszewski BODY LINE SENIOR   17 8 14
7 Rafał Karpiński TYTAN SENIOR 115 23 6 9
8 Jarek Fabiszewski TYTAN SENIOR 83 27 3 6
9 Adrian Pacholec TYTAN SENIOR 93 18 7 13
               
1 Adam Pietrzak TYTAN WETERAN 125 12 5 16
2 Radosław Chmielecki TYTAN WETERAN 115 20 4 12
3 Hovannes Yazichan TYTAN WETERAN 93 32 2 4
4 Krzysztof Traczyk BRWINÓW WETERAN 83 20 3 11
5 Kruczyński Andrzej TYTAN WETERAN 125 38 1 2
               
1 Wojciech Nitecki BRWINÓW WET II   13 2 15
2 Ryszard Wilczak OPOCZNO WET II   21 1 10
               
  REKORDY            
  Junior            
1 Lewandowski       27    
  Senior            
1 Kamil Grzelczak       35    
  Weteran            
1 Kruczyński Andrzej       38    
               
  Weteran II            
  Ryszard Wilczak OPOCZNO     21    

Wyciskanie odważnika 25 kg na ilość
  Odważnik 25 kg na ilość       Powtórzenia
1 Rafał Oraczewski Tytan Junior 83 21
           
1 Fabiszewski Jarek Opoczno Senior   41
2 Piort Wojciechowski Młochów Senior 115 40
3 Adam Kasica Tytan Senior 105 39
           
1 Hovannes Yazichan Tytan Weteran 105 47
           
           
1 Ryszard Wilczak Opoczno Wet II   42
           
           
  REKORDY        
  Junior        
1 Piotr Pozdniakow 24      
  Senior        
1 Fabiszewski Jarek 41      
  (Adam Kasica) 39      
  Weteran        
1 Hovannes Yazichan 47 OPEN    
  Weteran II        
1 Ryszard Wilczak 42      
  (Wiesław Sokołowski ) 7      

Pierwszy krok!
KAT Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Waga Podejścia  Wynik Wilks Miejsce
ciała 1 2 3 wynik
59 BARTŁOMIEJ GŁADKIEWICZ J 21 50.2 50 55 60 60.99 60 1.0166 16
                       
74 DOMINIK SKRZYŃSKI TYTAN S 73.2 120 125 130 94.23 130 0.7249 2
                       
83 MATEUSZ MUSIŃSKI J 21 82.1 90 95 -100 63.83 95 0.6719 15
                       
  MACIEJ BĄK J 23 82.4 130 135 140 93.85 140 0.6704 4
  SEBASTIAN PAWLAK J 23 82.8 125 130 135 90.24 135 0.6685 5
                       
  IGOR ŻUCHALSKI OLCZAK TEAM S 80.2 120 125 130 88.60 130 0.6816 6
                       
  JAROSŁAW MACIEJEWSKI TYTAN W (II) 82.0 80 90 100 67.24 100 0.6724 13
                       
93 RAFAŁ KOMAR Konstantynów S 90.5 -150 -160 160 101.85 160 0.6366 1
  DANIEL BIAŁASIŃSKI OLCZAK TEAM S 90.6 100 105 -110 66.81 105 0.6363 14
  ŁUKASZ BRYŁA TYTAN S 90.3 85 92.5 -100 58.93 92.5 0.6373 17
                       
  MIROSŁAW STRZELCZYK TYTAN W 83.3 72.5 77.5 82.5 51.62 82.5 0.6661 18
                       
105 ADRIAN KOTECKI TYTAN J 21 97.1 125 130 -135 80..09 130 0.6161 7
  BARTOSZ LISIAK J 23 99.1 110 117.5 125 75.36 125 0.6108 9
                       
  TOMASZ KOWAŃSKI OLCZAK TEAM S 103.1 100 110 115 69.17 115 0.6015 12
115 RAFAŁ KARPIŃSKI TYTAN S 110.1 145 152.5 160 94.12 160 0.5883 3
  PIOTR MROZIŃSKI TYTAN S 105.6 115 120 -125 71.56 120 0.5964 10
                       
125 SEBASTIAN WASILEWSKI TYTAN S 125.2 120 130 135 76.90 135 0.5697 8
                       
  MICHAŁ ZIELENIEWICZ TYTAN W 138.2 115 120 127.5 71.38 127.5 0.5599 11
                       
  DRUŻYNOWO                    
1 TYTAN TEAM                    
2 POLITECHNIKA ŁÓDZKA                    
3 OLCZAK TEAM                    
4 Konstantynów