flaga angliiflaga anglii
 
tytan team - static
 
 
STRONA GŁÓWNA
STOWARZYSZENIE
NASI TRENERZY
NASI ZAWODNICY
REKORDY
WPA
CERTYFIKATY
NASZE ZAWODY I GOŚCIE
KALENDARZ IMPREZ
GALERIA
HISTORIA
KONTAKT
PRESS ROOM
SPONSORZY I PARTNERZY
 

KALENDARZ IMPREZ:

II edycja Ligi Wyciskania Leżąc

kat 59
1.Michał Szczubiał Pł 105
2.Łukasz Łubiński Uł 100
3.Kamil Zdunek siłownia Włodek 92,5
4.Jarosław Preś Umed 87,5

kat 66
1.Michał Różycki PM Tytan 142,5-rekord
2.Robert Bartuzel PM Tytan 100
3.Radosław Kęsiak Pł 100
4.Dominik Rejmicz Hala Bełchatów 97,5
5.Cezary Dolat Pł 85
6.Bartłomiej Światek Body line 70
7.Damian Wojtal Pł 70

kat 74
1.Marin Garbas Odessa Elbląg 170
2.Artur Sosiński Hala Bełchatów 160
3.Kacper Bielecki Pł 145
4.Kamil Łaszewski Body line 135
5.Konrad Karuzel Hala Bełchatów 132,5
6.Radosław Kwiatkowski Pł 127,5
7.Szymon Nawrocki Kutno 125
8.Karol Paciura Umed 125
9.Piotr Pozdniakow PM Tytan 122,5
10.Wojciech Walczak Umed 122.5
11.Dawid Świerk Umed 122,5
12.Rafał Oraczewski PM Tytan 120
13.Piotr Stanecki Pł 117,5
14.Paweł Opalinski Uł 105
15.Konrad Marczak Pł 105
16.Piotr Górzyński Elita Brzeziny 105
17.Kamil Pluta Umed 102,5
18.Rafał Gruszecki Pł 100
19.Piotr Maślarz Uł 95
20.Bartłomiej Borek Uł 95
21.Szymon Mierzwa Uł 90
22.Paweł Kulicki Pł 85
23.Mateusz Lis Uł 85
24.Rafał Tomaszewski Pł 82,5
25.Paweł Janus Pł 80
26.Mariusz Marczak Pł 75
27.Piotr Mierzwa Uł 75
28.Damian Półtorak Pł 145-spalony

kat 83
1.Krzysztof Górczyński Elita Brzeziny 170
2.Jakub Pawlak Kutno Tytan 162,5
3.Mateusz Gajewicz Kutno Tytan 160
4.Marcin Krawczyk Pł 155
5.Tomasz Niecik Uł 155
6.Marcin Szpoton Pł 150
7.Rafał Wożniak Pł 150
8.Mateusz Kacprzak Pł 132,5
9.Łukasz Lisiecki PM Tytan 127,5
10.Marcin Maciejewski Umed 125
11.Odai Alsoubie X 122,5
12.Daniel Grabarczyk Pł 110
13.Kamil Sobala Pł 110
14.Robert Półtorak Grom Tomaszów 100
15.Marcin Czeczota Grom Tomaszów 100
16.Artur Łuczak Pł 95
17.Mateusz Janeczek Pł 85
18.Sylwester Kubacki Grom Tomaszów 80

kat 93
1.Rafał Oljasz Brwinów 200
2.Mateusz Lewadowicz PM Tytan 190
3.Bartosz Mocarski Team Poznań 180
4.Grzegorz Gapiński Pł 180
5.Mariusz Gładysz Kutno Tytan 165
6.Kamil Dolat Pł 162,5
7.Adrian Chojnecki Pł 160
8.Kamil Kluszczyński Umed 157,5
9.Janusz Wasiak Kutno Tytan 150
10.Tomasz Smykacz PM Tytan 147,5
11.Seweryn Miler Hala Parkowa 145
12.Adrian Łokietek Umed 145
13.Mirosław Orłowski Grom Tomaszów 140
14.Michał Górowski Pł 135
15.Piotr Stankiewicz Kutno Tytan 130
16.Daniel Gocek Uł 130
17.Wojiech Chlasta Pł 127,5
18.Damian Głąb Uł 125
19.Marek Pilichowski Siłownia Włodek 120
20.Przemysław Pierzchałka Umed 115
21.Rafał Wiernik Pł 115
22.Adam Jażwiec Uł 110
23.Marin Grzelak Hala Bełchatów 107,5
24.Dawid Kolarczyk Pł 85
25.Daniel Grad Pł 60
26.Łukasz Szarecki Pł 60

kat 105
1.Jacek Ostrowski Kutno Tytan 200
2.Krystian Kutrzepa Kutno Tytan 200
3.Kamil Nagalewski Polonia 192,5
4.Bartłomiej Kuderski Hala Bełchatów 185
5.Mirosław Tykadłowski Uł 185
6.Michał Kijański PM Tytan 172,5
7.Mirek Sujecki Kutno Tytan 172,5
8.Maciej Stępniak Kutno Tytan 165
9.Rafał Dolat Pł 160
10.Jarosław Kurzydlak Hala Bełchatów 155
11.Patryk Kolosek Kutno Tytan 155
12.Maciej Olczak PM Tytan 152,5
13.Przemysław Rybacki Pł 150
14.Wilczak Ryszard Grom Tomaszów 145
15.Daniel Hajman Pł 140
16.Adam Hajman Pł 127,5
17.Damian Krajewski Umed 125
18.Marcin Wożniak Uł 125
19.Krzysztof Cybartowicz Uł 117,5
20.Mateusz Zakrzewski Umed 115
21.Wojtek Sobkiewicz Elite Budo 95
22.Jacenty Buczyński Grom Tomaszów 77,5
23.Arkadiusz Matuszewski Body Line 200-spalone
24.Wiktor Tylman Body Line 200-spalone

kat 115
1.Piotr Wojciechowski Brwinów 230-rekord
2.Kamil Falih Pł 192,5
3.Wojciech Bueschke Team Poznań 185
4.Paweł Gromada Kutno Tytan 175
5.Adam Majchrzak Kutno Tytan 172,5
6.Robert Siwarski AZS Sanok 170
7.Sławomir Marecki Pł 170
8.Piotr Dziąg Elita Brzeziny 160
9.Wojciech Nitecki Brwinów 150
10.Tomasz Wróblewski PM Tytan 150

kat125
1.Marin Laśkiewicz Pł 237,5-rekord
2.Tomasz Węgliński Pł 220
3.Damian Łechtański Body Line 190
4.Adam Szymczak PM Tytan 175
5.Michał Skoczowski Pł 170
6.Radosław Chmielecki PM Tytan 150

kat 125+
1.Dariusz Mirowski Pł 285
2.Piotr Wojtalik Kutno Tytan 245
3.Jan Dziwnowski Hala Bełchatów 220
4.Tomasz Andrzejczak PM Tytan 215
5.Robert Feliniak Kutno Tytan 205
6.Jerzy Kot PM Tytan 145