flaga angliiflaga anglii
 
tytan team - static
 
 
STRONA GŁÓWNA
STOWARZYSZENIE
NASI TRENERZY
NASI ZAWODNICY
REKORDY
WPA
CERTYFIKATY
NASZE ZAWODY I GOŚCIE
KALENDARZ IMPREZ
GALERIA
HISTORIA
KONTAKT
PRESS ROOM
SPONSORZY I PARTNERZY
 

KALENDARZ IMPREZ:

I edycja Ligi Wyciskania Leżąc

LIGA WYCISKANIA LEŻĄC 18 12 2011
Kategoria 59
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Szczubiał Michał Politechnika Łódzka 59 S 107,5 93,1165 27
2 Łubiński Łukasz Uniwersytet Łódzki 58,8 S 90 78,201 24
3 Tracz Robert Apollo Otwock 59 S 85 73,627 23
4 Preś Jarosław UM Łódź 55,3 S+J 80 73,736 22
5 Łoboda Karol UM Łódź 58 S+J 65 57,213 21
Kategoria 66
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Różycki Michał PM Tytan 66 S 140 109,928 27
2 Wojciechowski Włodzimierz Włodek Łódź 62,3 S+W 120 98,952 24
3 Rejmicz Dominik Hala Bełchatów 64 S+J 105 84,5985 23
4 Kluska Piotr UM Łódź 64 S+J 95 76,5415 22
5 Kęsiak Radosław Politechnika Łódzka 66 S 90 70,668 21
6 Dotat Cezary Politechnika Łódzka 65,6 S+J 80 63,128 20
7 Gilewski Rafał UM Łódź 66 S+J 70 54,964 19
Kategoria 74
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Garbas Marcin Odessa Elbląg 73,2 S 167,5 121,42075 27
2 Sosiński Artur Hala Bełchatów 73,5 S 160 115,648 24
3 Bielecki Kasper Politechnika Łódzka 73 S+J 145 105,328 23
4 Półtorak Damian Politechnika Łódzka 73,8 S+J 145 104,5015 22
5 Kieruzel Konrad Hala Bełchatów 74 S 137,5 98,90375 21
6 Pawlak Radosław Kutno 70 S+J 135 101,169 20
7 Puzdrowski Konrad Politechnika Łódzka 70,8 S+J 135 100,305 19
8 Kaczor Michał Politechnika Łódzka 73 S+J 135 98,064 18
9 Paciura Karol UM Łódź 74 S 130 93,509 17
10 Kwiatkowski Radosław Politechnika Łódzka 74 S+J 127,5 91,71075 16
11 Oraczewski Rafał PM Tytan 73,1 S+J 122,5 88,886 15
12 Walczak Wojciech UM Łódź 73 S+J 120 87,168 14
13 Stanecki Piotr Politechnika Łódzka 71 S+J 115 85,261 13
14 Mardok Konrad Politechnika Łódzka 73,9 S+J 115 82,8 12
15 Świderek Dawid UM Łódź 74 S+J 115 82,7195 11
16 Paliświat Łukasz SWSPiZ 69,8 S+J 107,5 80,7325 10
17 Kozłowski Piotr Elite Budo Brzeziny 72 S+J 105 77,0385 9
18 Opaliński Paweł Uniwersytet Łódzki 73 S+J 105 76,272 8
19 Oraczewski Adam PM Tytan 73,2 S+J 105 76,1145 7
20 Gruszecki Rafał Politechnika Łódzka 74 S+J 105 75,5265 6
21 Górczyński Piotr Elite Budo Brzeziny 73 S+J 100 72,64 5
22 Grabarczyk Daniel Politechnika Łódzka 74 S+J 100 71,93 4
22 Pluta Kamil UM Łódź 74 S+J 100 71,93 4
23 Krawczyk Dawid Politechnika Łódzka 72,1 S+J 90 65,97 3
24 Tomaszewski Rafał Politechnika Łódzka 70 S+J 80 59,952 2
25 Madaj Rafał Politechnika Łódzka 74 S+J *** *** 0
Kategoria 83
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Lewandowicz Mateusz PM Tytan 83 S+J 180 120,15 27
2 Gajewicz Mateusz Kutno 80 S+J 170 116,059 24
3 Górczyński Krzysztof Elite Budo Brzeziny 83 S+W 170 113,475 23
4 Pawlak Jakub Kutno 83 S 165 110,1375 22
5 Jagieła Piotr Body Line Łódź 83 S+J 160 106,8 21
6 Krawczyk Marcin Politechnika Łódzka 82,8 S 150 100,275 20
7 Szpoton Marcin Politechnika Łódzka 80 S 147,5 100,69825 19
8 Woźniak Rafał Politechnika Łódzka 83 S 147,5 98,45625 18
9 Łaszewski Kamil Body Line Łódź 77 S+J 140 97,986 17
10 Garbacz Radosław Hala Bełchatów 82 S 140 94,136 16
11 Smykacz Tomasz PM Tytan 83 S 140 93,45 15
12 Górecki Piotr Politechnika Łódzka 80 S+J 137,5 93,87125 14
13 Seremet Grzegorz Hala Bełchatów 79 S+J 135 92,907 13
14 Perka Jan Politechnika Łódzka 81 S 135 91,449 12
15 Kacprzak Mateusz Politechnika Łódzka 78 S+J 132,5 91,94175 11
16 Kazimierczk Marcin Body Line Łódź 77,3 S 130 90,753 10
17 Niecik Tomasz Uniwersytet Łódzki 82,8 S+J 120 80,22 9
18 Lisiecki Łukasz PM Tytan 83 S 120 80,1 8
18 Stankiewicz Piotr Kutno 83 S+J 120 80,1 8
19 Sobala Kamil Politechnika Łódzka 82 S+J 110 73,964 7
20 Sabanty Rafał PM Tytan 79 S+J 105 72,261 6
21 Kubacki Sylwester Grom Tomaszów 82 S+W 75 50,43 5
Kategoria 93
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Oljasz Rafał Sokół Brwinów 90,1 S 215 137,17 27
2 Tylman Wiktor Body Line Łódź 91 S+J 190 120,631 24
3 Jabłoński Krzysztof Kutno 93 S 182,5 114,6465 23
4 Janiak Tadeusz Elite Budo Brzeziny 88 S+W 180 116,262 22
4 Mocarski Bartosz Team Poznań 88 S 180 116,262 22
5 Gapiński Grzegorz Politechnika Łódzka 91 S+W 180 114,282 21
6 Dolat Kamil Politechnika Łódzka 89,3 S+J 175 112,175 20
7 Wilczewski Artur Przodkowo 92 S 175 110,5125 19
8 Gładysz Mariusz Kutno 88 S 172,5 111,41775 18
9 Chojecki Adrian Politechnika Łódzka 92 S+J 155 97,8825 17
10 Kmieciak Artur Elite Budo Brzeziny 85 S+J 152,5 100,39075 16
11 Kluszczyński Kamil UM Łódź 90 S+J 152,5 97,356 15
12 Olczak Maciej PM Tytan 93 S 150 94,23 14
13 Orłowski Mirosław Grom Tomaszów 92 S+W 145 91,5675 13
14 Kowalczyk Damian Społem Łódź 90 S+J 140 89,376 12
15 Wasiak Janusz Kutno 92 S+J 140 88,41 11
16 Łokietek Adrian UM Łódź 93 S+J 140 87,948 10
17 Chlasta Wojciech Politechnika Łódzka 93 S+J 130 81,666 9
18 Wiernik Rafał Politechnika Łódzka 93 S+J 120 75,384 8
19 Pierchałka Przemysław UM Łódź 92 S+J 110 69,465 7
20 Grzelak Marcin Elite Budo Brzeziny 86 S+J 105 68,67 6
21 Kowalczyk Dawid Politechnika Łódzka 90 S+J 105 67,032 5
22 Łuczak Andrzej Grom Tomaszów 90 S+W 70 44,688 4
23 Kolarczyk Daniel Politechnika Łódzka 89 S+J *** *** 0
Kategoria 105
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Ostrowski Jacek Kutno 101,1 S 192,5 116,655 27
2 Matuszewski Arkadiusz Body Line Łódź 94,5 S 190 118,465 24
3 Nagalewski Kamil KS Polonia 97 S 190 117,097 23
4 Bogusiak Sebastian Politechnika Łódzka 105 S 185 110,566 22
5 Guderski Bartłomiej Hala Bełchatów 102,8 S 182,5 109,88325 21
6 Sujecki Mirosław Kutno 98,4 S 180 110,628 20
7 Tykadłowski Mirosław Uniwersytet Łódzki 104,9 S 180 107,604 19
8 Kolanowski Arkadiusz Body Line Łódź 102,3 S 175 105,56 18
9 Kijański Michał PM Tytan 95 S 172,5 107,295 17
10 Kolosek Patryk Kutno 96,2 S 165 102,069 16
11 Kurzydlak Jarosław Hala Bełchatów 98 S 160 98,176 15
12 Borzechowski Wojciech Sokół Brwinów 104,6 S+W 160 95,744 14
13 Stempel Maciej Kutno 94,6 S+J 152,5 95,038 13
14 Koszak Rafał Politechnika Łódzka 96 S+J 152,5 64,41275 12
15 Hajman Daniel Politechnika Łódzka 103 S+J 140 84,238 11
16 Hajman Adam Politechnika Łódzka 97 S+J 127,5 78,57825 10
17 Szumieł Robert PM Tytan 101,6 S 120 72,576 9
18 Sobkiewicz Wojciech Elite Budo Brzeziny 96 S 95 58,8145 8
19 Buczyński Jacenty Grom Tomaszów 95 S+W 70 43,54 7
20 Jaruga Bartłomiej Politechnika Łódzka 102,7 S *** *** 0
Kategoria 115
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Wojciechowski Piotr Sokół Brwinów 114,3 S 220 128,04 27
2 Marecki Sławomir Politechnika Łódzka 115 S+W 220 127,842 24
3 Majchrzak Adam Kutno 109,3 S 180 106,146 23
4 Falih Kamil Politechnika Łódzka 115 S+J 180 104,598 22
5 Kutrzepa Krystian Kutno 107 S 175 103,8975 21
6 Kruczyński Andrzej PM Tytan 108,4 S+W 175 103,46 20
7 Gromada Paweł Kutno 109,1 S 175 103,25 19
8 Buszke Wojciech Team Poznań 107 S+J 170 100,929 18
9 Szymczak Adam PM Tytan 112,2 S 165 96,525 17
10 Dziąg Piotr Politechnika Łódzka 106,7 S 160 95,088 16
11 Piotrowski Bartłomiej Politechnika Łódzka 111,7 S+J 155 90,799 15
12 Nitecki Wojciech Sokół Brwinów 107,4 S+W 140 83,02 14
13 Jóźwik Ryszard Grom Tomaszów 111,6 S+W 105 61,53 13
14 Jóźwik Waldemar Grom Tomaszów 113,3 S+W 105 61,257 12
Kategoria 125
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Węgliński Tomasz Politechnika Łódzka 123,5 S 235 134,2555 27
2 Laśkiewicz Marcin Politechnika Łódzka 124,9 S 230 131,077 24
3 Skoczowski Michał Politechnika Łódzka 120 S 210 120,729 23
Kategoria +125
Miejsce Nazwisko Imię Klub Waga Kategoria Wynik Wilks Punkty
1 Mirowski Dariusz Politechnika Łódzka 133 S 280 157,752 27
2 Dziwnowski Jan Hala Bełchatów 140 S+W 210 117,348 24
3 Adrzejczak Tomasz PM Tytan 130 S 207,5 117,362 23
4 Feliniak Robert Kutno 132 S 190 107,179 22