flaga angliiflaga anglii
 
tytan team - static
 
 
STRONA GŁÓWNA
STOWARZYSZENIE
NASI TRENERZY
NASI ZAWODNICY
REKORDY
WPA
CERTYFIKATY
NASZE ZAWODY I GOŚCIE
KALENDARZ IMPREZ
GALERIA
HISTORIA
KONTAKT
PRESS ROOM
SPONSORZY I PARTNERZY
 

KALENDARZ IMPREZ:

II edycja Otwartej Ligi Wyciskania Leżąc Województwa Łódzkiego

Kategoria wagowa 59 kg.
1 Kęsiak Radosław 59 S 92,5 Politechnika Łódzka
2 Łubiński Łukasz 57 J 87,5 Uniwersytet Łódzki
3 Preś Jarosław 57 J 65 Uniwersytet Medyczny

Kategoria wagowa 66 kg.
1 Różycki Michał 65 S 135 Pałac
2 Rejmicz Dominik 66 J 112,5 Hala Bełchatów
2 Szczubiał Michał 66 J 112,5 Politechnika Łódzka
4 Kluska Piotr 66 J 100 Uniwersytet Medyczny
5 Haśkiewicz Artur 64 J 65 Politechnika Łódzka

Kategoria wagowa 74 kg.
1 Sosiński Artur 72,5 S 155 Hala Bełchatów
2 Szpoton Marcin 73,3 S 137,5 Politechnika Łódzka
3 Pawlak Radosław 72,9 J 130 Tytan Kutno
4 Paciura Karol 74 S 122,5 Uniwersytet Medyczny
5 Gałecki Piotr 74 J 120 Politechnika Łódzka
6 Chlasta Wojciech 72 J 110 Politechnika Łódzka
7 Kwiatkowski Radosław 73,3 J 110 Politechnika Łódzka
8 Kacprzak Mateusz 74 J 110 Politechnika Łódzka
9 Opaliński Paweł 68 J 100 Uniwersytet Łódzki
10 Oraczewski Rafał 72,7 J 100 Pałac

Kategoria wagowa 83 kg.
1 Wrzawiński Robert 82,2 S 177,5 Pałac
2 Gajewicz Mateusz 81,8 J 175 Tytan Kutno
3 Jakubowski Damian 83 S 167,5 Tytan Kutno
4 Pawlak Jakub 82,7 S 162,5 Hala Bełchatów
5 Lewandowicz Mateusz 83 J 160 Pałac
6 Kaczor Michał 81,1 J 145 Społem Łódź
7 Garbacz Radosław 83 S 140 Hala Bełchatów
8 Flamholc Rafał 83 S 137,5 Uniwersytet Łódzki
9 Perka Jan 83 J 130 Raj Łódź
10 Woźniak Kamil 83 J 125 Uniwersytet Medyczny
11 Misky Krzysztof 83 J 120 Uniwersytet Medyczny
12 Flamholc Michał 82,5 J 85 Uniwersytet Medyczny
13 Deryng Szymon 83 J 62,5 Uniwersytet Łódzki

Kategoria wagowa 93 kg.
1 Gapiński Grzegorz 91,3 S+W 177,5 Politechnika Łódzka
2 Kwaśnik Kamil 87 S 170 Hala Bełchatów
3 Kanas Cezary 86 J 160 Politechnika Łódzka
4 Baykowski Jerzy 91 S 150 Politechnika Łódzka
5 Chojecki Adrian 93 J 147,5 Politechnika Łódzka
6 Orłowski Mirosław 92 S+W 142,5 Pałac
7 Łatecki Ryszard 92 S+W 140 Politechnika Łódzka
8 Czelejewski Krzysztof 91,5 J 132,5 Uniwersytet Medyczny
9 Pasik Tomasz 93 J 120 Uniwersytet Łódzki
10 Górowski Michał 89 J 110 Politechnika Łódzka
11 Cybartowicz Krzysztof 92,8 J 105 Uniwerstet Łódzki
_ Mamul Paweł 86,2 J -130 Uniwersytet Łódzki
_ Olczak Maciej 92 -130 Pałac

Kategoria wagowa 105 kg.
1 Ostrowski Jacek 104,2 S 190 Tytan Kutno
2 Guderski Bartłomiej 102,4 S 185 Hala Bełchatów
3 Tybora Michał 104 S 180 Uniwersytet Łódzki
4 Sujecki Mirosław 100 S 165 Tytan Kutno
5 Kijański Michał 95 S 160 Pałac
6 Kruczyński Andrzej 102 S+W 160 Pałac
7 Stępniak Maciej 102 J 155 Tytan Kutno
8 Kanas Rafał 103 J 155 Tytan Kutno
9 Wojcieszek Marcin 101 S 140 Politechnika Łódzka

Kategoria wagowa 120 kg.
1 Laśkiewicz Marcin 118,1 S 220 Politechnika Łódzka
2 Węgliński Tomasz 119 S 210 Politechnika Łódzka
3 Skoczowski Michał 112 S 180 Raj Łódź

Kategoria wagowa +120 kg.
1 Walczak Daniel 121 S 230 Politechnika Łódzka
2 Michalski Tomasz 130 S 210 Tytan Kutno



Open seniorów po 2 edycjach:
1 Laśkiewicz Marcin 248pkt
2 Wrzawiński Robert 233pkt
3 Węgliński Tomasz 230pkt
4 Sosiński Artur 223pkt
5 Gapiński Grzegorz 222pkt
6 Pawelak Jakub 217pkt