flaga angliiflaga anglii
 
tytan team - static
 
 
STRONA GŁÓWNA
STOWARZYSZENIE
NASI TRENERZY
NASI ZAWODNICY
REKORDY
WPA
CERTYFIKATY
NASZE ZAWODY I GOŚCIE
KALENDARZ IMPREZ
GALERIA
HISTORIA
KONTAKT
PRESS ROOM
SPONSORZY I PARTNERZY
 

KALENDARZ IMPREZ:

I edycja Otwartej Ligi Wyciskania Leżąc Województwa Łódzkiego

Miejsce Nazwisko Imię Waga Wynik Klub

Kategoria wagowa 59 kg.
1 Łubiński Łukasz 59 90 Uniwersytet Łódzki
2 Kęsiak Radosław 58,5 82,5 Politechnika Łódzka
3 Preś Jarosław 56 60 Uniwersytet Medyczny

Kategoria wagowa 66 kg.
1 Różycki Michał 66 130 Pałac
2 Szczubiat Michał 63 100 Politechnika Łódzka
3 Sójkowski Kamil 64 97,5 Pałac
4 Kluska Piotr 66 95 Uniwersytet Medyczny
5 Rejmioz Dominik 64,5 90 Hala Bełchatów

Kategoria wagowa 74 kg.
1 Sosiński Artur 71,5 150 Hala Bełchatów
2 Szpoton Marcin 73 135 Politechnika Łódzka
3 Pawlak Radosław 72,5 130 Tytan Kutno
4 Gałecki Piotr 74 130 Politechnika Łódzka
5 Olczyk Tomasz 73,5 120 Zgierz
6 Kieruzel Konrad 73,5 120 Hala Bełchatów
7 Paciura Karol 74 120 Uniwersytet Medyczny
8 KwiatkowskiRadosław 74 115 Politechnika Łódzka
9 Opaliński Paweł 69 105 Uniwersytet Łódzki
10 Stankiewicz Piotr 72 100 Tytan Kutno
11 Wlazło Paweł 74 80 Politechnika Łódzka

Kategoria wagowa 83 kg.
1 Wrzawiński Robert 82,5 170 Pałac
2 Pawelak Jakub 81 160 Tytan Kutno
3 Gajewicz Mateusz 78,5 155 Tytan Kutno
4 Flamholc Rafał 82,5 140 Uniwersytet Łódzki
5 Kaczor Michał 82,8 132,5 Społem Łódź
6 Mamul Paweł 81,9 130 Uniwersytet Łódzki
7 Garbacz Radosław 82 130 Hala Bełchatów
8 Paradowski Michał 82,1 130 Politechnika Łódzka Judo
9 Miksy Krzysztof 81,4 11 Uniwersytet Medyczny
10 Piasecki Tomasz 82,5 100 Politechnika Łódzka Judo
11 Milbrandt Piotr 82 90 Politechnika Łódzka
12 Flamholc Michał 83 82,5 Poitechnika Łódzka

Kategoria wagowa 93 kg.
1 Gapiński Grzegorz 91 172,5 Politechnika Łódzka
2 Kwaśnik Kamil 86 165 Hala Bełchatów
3 Kanas Cezary 86,6 160 Politechnika Łódzka
4 Krawczyk Marcin 85 150 Politechnika Łódzka
5 Baykowski Jerzy 92 150 Politechnika Łódzka
6 Łatecki Piotr 91 140 Politechnika Łódzka
7 Plich Łukasz 90 140 Politechnika Łódzka Judo
8 Olczak Maciej 91,5 140 Pałac
9 Czelejewski Krzysztof 93 140 Uniwersytet Medyczny
10 Chojecki Adrian 93 137,5 Politechnika Łódzka
11 Orłowski Mirosław 91 130 Pałac

Kategoria wagowa 105 kg.
1 Kurzydlak Jarosław 93,1 167,5 Hala Bełchatów
2 Kijański Michał 93,1 160 Pałac
3 Tybora Michał 96 160 Uniwersytet Łódzki
4 Kruczyński Andrzej 102 160 Pałac
5 Stępniak Maciej 98 150 Tytan Kutno
6 Kanas Rafał 90 142,5 Tytan Kutno
7 Wojcieszek Marcin 99 135 Politechnika Łódzka

Kategoria wagowa 120 kg.
1 Laśkiewicz Marcin 118 210 Politechnika Łódzka
2 Węgliński Tomasz 118 190 Politechnika Łódzka
3 Dąbrówka Kamil 112 125 Politechnika Łódzka Judo

wg wilksa:
1 Laśkiewicz M. (121,21)
2 Wrzawiński R. (113,88)
3 Sosiński A. (110,62)
4 Węgliński T. (109,66)
5 Gapiński G. (109,52)
6 Pawelak J. (108,38)